w

Stopy procentowe. Jest decyzja RPP

Falling rates falling investment

Stopy procentowe. Jest decyzja RPP. „Koniunktura w gospodarce światowej – mimo poprawy części wskaźników w ostatnich miesiącach – pozostaje osłabiona. W strefie euro prognozy sygnalizują, że wzrost PKB w bieżącym roku będzie niski. Jednocześnie zawirowania w sektorze bankowym w Stanach Zjednoczonych i Europie zwiększyły niepewność co do kształtowania się aktywności gospodarczej na świecie w kolejnych kwartałach” – napisano w komunikacie po posiedzeniu RPP.

Przedstawiciele Rady spodziewają się, że „w warunkach osłabienia wzrostu gospodarczego na świecie, również w Polsce następuje spowolnienie aktywności”.

Stopy procentowe

Stopy procentowe.

Szukasz informacji na temat światowej gospodarki? Przeglądaj naszą stronę internetową, aby uzyskać analizy eksperckie i aktualne informacje na temat najnowszych trendów w światowej ekonomii i warunkach rynkowych. Poznaj najświeższe informacje o stanie światowej gospodarki dzięki Koniunktura w gospodarce światowej.

7 sposobów jak zarabiać na Bitcoin

Odkryj najnowsze trendy i spostrzeżenia na temat światowej gospodarki dzięki naszemu wszechstronnemu zasobowi na temat koniunktura w gospodarce średniej. Bądź na bieżąco i podejmuj świadome decyzje dla swojej firmy.

Zobacz również: Szkolenia jako klucz do sukcesu pracowników

Poznaj najnowsze trendy i spostrzeżenia dotyczące światowej gospodarki dzięki Koniunktura w gospodarce światowej. Nasze analizy eksperckie i raporty oparte na danych dostarczają cennych informacji dla firm i inwestorów. Bądź na bieżąco i podejmuj świadome decyzje dzięki naszej zaufanej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Dodane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  magda

  Magda Narożna. Liderka zespołu „Piękni i Młodzi”

  Robert Lewandowski

  Robert Lewandowski sprzedał udziały w 5in9 Global