w

Tablety z rysikami – niezbędne narzędzie dla kreatywnych

Tablety z rysikami – niezbędne narzędzie dla twórcówch

Tablety z rysikami cieszą się coraz większą popularnością – zapewniają one nowe możliwości pracy, nauki i rozrywki. Czego warto dowiedzieć się na ich temat?

Tablet graficzny z rysikiem – dlaczego warto go wybrać?

Spis Treści

Tablety z rysikami służą jako precyzyjne narzędzie do:

 • pisania;
 • rysowania;
 • projektowania;
 • wykonywania notatek.

Stanowią dobry wybór przede wszystkim dla artystów, projektantów i studentów – będą jednak sprawdzać się w rękach każdego. Są wygodne oraz intuicyjne w użytku, a ponadto łatwe do przenoszenia (zajmują mniejszą powierzchnię w plecaku lub torbie niż np. laptopy); ich rozmiar przypomina wielkość m.in. zeszytów technicznych.

Tablet do rysowania z rysikiem – cyfrowe płótno

Tablety graficzne z rysikiem mogą otworzyć nowe horyzonty przed twórcami cyfrowymi. Pozwalają im na bezpośrednią pracę na rysunkach i edycję wykonanych fotografii z poziomu ekranu urządzenia – oferując przy tym niemalże nieograniczone możliwości kreatywne.

Wysoka czułość nacisku i niewielkie opóźnienie sprawiają, że dołączony rysik pozwala na płynne przeniesienie każdego pociągnięcia pędzla lub linii ołówka na cyfrowe płótno, czyli ekran oferujący krystalicznie wyraźny obraz.

Tablet Samsung z rysikiem – moc S Pen

Do niektórych tabletów Samsung (m.in. Galaxy Tab S9) dołączany jest rysik S Pen – to zaawansowane akcesorium, które rozszerza funkcjonalność wspomnianych urządzeń.

Umożliwia tworzenie np. skomplikowanych ilustracji i projektów architektonicznych z jeszcze większą łatwością. Może upraszczać wprowadzanie poprawek i szybką wymianę pomysłów z klientami lub zespołem – z pewnością sam znajdziesz dla niego kilka ciekawych zastosowań.

Jest w stanie nawet tłumaczyć wyświetlany tekst na język obcy* oraz nagrywać notatki dźwiękowe w trakcie pisania ręcznych; szybko przeobrazi Twój rękopis w tekst maszynowy (o ile będziesz tego chcieć).

S Pen od Samsung może zapewniać wrażenia porównywalne do pisania tradycyjnym długopisem. Przekonaj się o tym samemu!

Tablety z rysikami – polecane modele od Samsung

Do szczególnie polecanych tabletów z rysikami od Samsung zaliczyć można:

 • Samsung Galaxy Tab S9;
 • Samsung Galaxy Tab S9+;
 • Samsung Galaxy Tab S9 Ultra.

Oprócz samych tabletów, rysik S Pen jest dostępny również dla niektórych modeli smartfonów Samsung (m.in. Samsung Galaxy S24 Ultra i Samsung Galaxy Z Fold5).

Urządzenia z rysikami będą prawdopodobnie świetnymi towarzyszami dla wszystkich, którzy cenią sobie efektywność podczas kreatywnych prac – przekonaj się samemu, że potrafią uprościć wiele niezbędnych procesów.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Ta funkcja nie obsługuje niektórych języków.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Nowe możliwości w programie Mój Prąd 6.0 w 2024 roku

  Nowe możliwości w programie Mój Prąd 6.0 w 2024 roku – Co warto wiedzieć?

  GOTOWE PROJEKTY WIZYTÓWEK Z DRUKIEM

  GOTOWE PROJEKTY WIZYTÓWEK Z DRUKIEM