w

Top 10 najlepsze parasole 2023

Top 10 najlepsze parasole 2023

Parasole istnieją od bardzo, bardzo dawna i istnieje wiele historycznych tekstów, rzeźb i obrazów, które to potwierdzają. W dzisiejszych czasach nie przywiązujemy większej wagi do tego poręcznego narzędzia, które chroni nas przed deszczem i słońcem. Parasole to dla większości z nas po prostu parasole i nie inwestujemy dużo czasu w ich wybór, ani też nie chcemy wydawać dużo.
Jednak minęły już czasy, kiedy parasole były dostępne tylko w kilku kolorach, teraz, wraz z wieloma opcjami kolorystycznymi i rozmiarowymi, masz je w tak wielu różnych stylach, a wiele z nich jest absolutnie fajnych i niepowtarzalnych, a my odkryjemy 10 takie najfajniejsze parasole teraz.

Top 10 najlepsze parasole 2023

Spis Treści

Internetowy parasol Pileusa

Internetowy parasol Pileusa

Czy zauważyłeś kiedyś, że tekstura twojego parasola przypomina nieco ekran projektora? Cóż, nie jesteś jedyną osobą, która to zauważyła, projektanci Sho Hashimoto i Takashi Matsumoto również to zauważyli, a następnie stworzyli Pileus Internet Umbrella. Ten parasol zapewni Ci suchość w deszczu, ale ma także przenośny komputer i projektor, który wyświetla treści internetowe na żywo. Jeśli chcesz śpiewać w deszczu, Pileus może nawet odtworzyć pokaz slajdów Flickr, pozwolić oglądać filmy z YouTube, a nawet zobaczyć aktualizacje mapy pogodowej.

Zobacz również: Czy szczoteczka elektryczna jest lepsza od manualnej?

Parasol tandemowy

Parasol tandemowy

Jesteście zakochaną parą i zawsze chcecie być razem, nawet gdy pada deszcz. Jeśli jednak używasz jednego parasola, bez względu na to, jak romantyczny może się to wydawać, jeden z was prawdopodobnie zmoczy się, a następnie może zachorować. Można temu zapobiec, jeśli zamiast tego użyjesz parasola tandemowego. Ma prostą konstrukcję, a dwa parasole są uformowane w jeden, co zapewnia większą przestrzeń do oddychania. Więc bez względu na to, czy jesteście kochankami, przyjaciółmi, rodzeństwem czy mężem i żoną, z pewnością pokochasz ten parasol.

Parasol elektryczny zasilany deszczem LightDrops

Elektryczny parasol LightDrops zasilany deszczem

Parasol LightDrops oferuje dokładnie to, co sugeruje jego nazwa. Kiedy spadają na nią krople deszczu, zamienia je w światło. Ten parasol ma PDVF, przewodzącą membranę, która przekształca energię kinetyczną spadającej wody w energię elektryczną w niewielkich ilościach. Ta energia elektryczna w zasadzie wystarczy do zasilania diod LED znajdujących się wewnątrz czaszy parasola. A kiedy pojawią się światła, z pewnością wygląda pięknie.

Parasol hydrochromowy

Parasol hydrochromowy

Co zatem wyróżnia ten parasol? Cóż, po pierwsze ma niesamowitą nazwę, a po drugie zmienia kolor pod wpływem wody. Ten parasol ma atrament hydrochromowy, specjalny rodzaj atramentu. którego kolor zmienia się w kontakcie z wodą. Po wyschnięciu wraca do swojego pierwotnego stanu. Można powiedzieć, że parasol jest czarny, gdy jest suchy i zaczyna pokazywać swoje prawdziwe kolory, gdy jest mokry.

Wielojednostkowa Superbrella

Multi-Unit Superbrella

Jeśli wraz z deszczem masz do czynienia z silnym wiatrem. Wtedy nawet największy tradycyjny parasol nie będzie w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwa i suchości. Mając to na uwadze, Superbrella została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo również z boku. Został zaprojektowany z pięciu przezroczystych parasoli, z których jeden znajduje się na górze, a pozostałe 4 w każdym z głównych kierunków. Parasol z pewnością zapewnia pełną ochronę, a jednocześnie wygląda super fajnie.

Uprzejmy parasol

Uprzejmy parasol

Jeśli jesteś zbyt miły i zawsze martwisz się, że kogoś skrzywdzisz podczas używania parasola, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Parasol Polite posiada unikalny mechanizm, dzięki któremu jego poszycie można zwinąć tak, aby nie zrobić krzywdy nikomu w pobliżu. Wystarczy pociągnąć za sznurek poniżej, aby cieszyć się skurczem.

Inteligentny parasol Senz

Inteligentny parasol Senz

Ten parasol nie zawiera żadnej zaawansowanej technologii i nie ma w sobie nic naprawdę modnego, a mimo to jest wystarczająco fajny, aby znaleźć się na tej liście. Działa o wiele lepiej niż jakikolwiek zwykły parasol i nie wieje przy silnym wietrze, jak parasole, których używasz tak długo. Ogon parasola Senz porusza się w kierunku wiatru, dostosowuje się, aby zachować swoją strukturę i zapewnia całkowitą suchość.

Nubrella

Najfajniejsze parasole Nubrella na świecie

Jeśli nie lubisz trzymać parasola w dłoni, a mimo to nie chcesz zamoczyć się w deszczu, to ten parasol jest dla Ciebie. Chociaż jest to nieco drogie, możesz być pewien, że pozostaniesz suchy bez konieczności trzymania parasola. Nubrella jest wyposażona w system pasków, który z łatwością zakłada się na ramiona, pomagając utrzymać parasol na miejscu, nawet gdy wieje silny wiatr i pada deszcz. Nubrella zapada się, a następnie można ją złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Parasol z mieczem

Parasol Miecza

Te parasole są naprawdę wyjątkowe. Chociaż baldachim w tym przypadku jest jak każdy inny tradycyjny parasol, to uchwyty są tym, co czyni je wyjątkowymi i zabawnymi. Chociaż nie można ich używać jako prawdziwej broni, te parasole z mieczami z pewnością wyglądają bardzo fajnie. Kup jeden z nich, a na pewno go pokochasz.

Parasol Lightstick

Parasol Lightstick

Jeśli widziałeś popularny film Bladerunner, z łatwością rozpoznasz te parasole lightstick. Te parasole mają świecący trzonek – od rączki do czaszy i dają promienne światło, które nie tylko wygląda niesamowicie, ale może być bardzo pomocne, gdy pada deszcz w nocy.

Każdy z tych parasoli jest wyjątkowy i fajny sam w sobie. Możesz wybrać kogokolwiek, kogo uważasz za najfajniejszego lub najlepiej pasującego do Twojej osobowości, i z niecierpliwością będziesz czekać na nadejście pory deszczowej, aby móc obnosić się ze swoim super fajnym parasolem. To kolejna z ciekawostek.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  TOP 10 Najlepsze filmy

  TOP 10 Najlepsze filmy

  10 najlepszych darmowych aplikacji muzycznych 2023 — Musician Wave

  10 najlepszych darmowych aplikacji do muzyki (2023)