w

Lista 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

zapasy

Czy chcesz wiedzieć, kto jest najlepiej opłacaną supergwiazdą WWE w 2023 roku? Jeśli tak, spójrz na tę listę 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE.

Zapasy WWE to jeden z najpopularniejszych, wciągających i najciekawszych programów telewizyjnych, które oglądają miliony ludzi na całym świecie. Popularność jest niezwyciężona, odkąd zaczyna się transmisja telewizyjna w telewizji, tylko ze względu na ich profesjonalnych zapaśników, którzy sprawili, że jest niezwykle atrakcyjny. W zamian ci zawodowi zapaśnicy otrzymują od firmy ogromne wynagrodzenie.

Znajomość najlepiej opłacanych zapaśników jest zawsze gorącym tematem i dlatego też tu jesteś. Jak zawsze, tym razem przygotowaliśmy najbardziej aktualną listę 10 najlepiej opłacanych zapaśników w 2023 roku. Przejrzyjmy tę listę i podzielmy się swoją opinią w sekcji komentarzy.

Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE 2023

Dolph Ziggler

Dolph Ziggler - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Dolph Ziggler odniósł sukces jako jeden z najlepiej opłacanych zapaśników WWE w 2023 roku z rocznym dochodem w wysokości około 4-5 milionów dolarów. Jest urodzonym w Ameryce zawodowym zapaśnikiem i z zawodu komikiem. Urodził się 27 lipca 1980 roku w Cleveland w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz również: Narty – najlepszy sposób na zimowe szaleństwo!

Ziggler rozpoczął swoją karierę zapaśniczą w 2004 roku. Był mistrzem świata wagi ciężkiej (2 razy), mistrzem WWE Stanów Zjednoczonych (2 razy) i 1 raz Intercontinental Championship.

AJ Styles

AJ Styles — 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

AJ Styles jest jednym z największych zawodowych zapaśników wszechczasów w historii WWE. Jego prawdziwe nazwisko to Allen Neal Jones i obecnie jest związany kontraktem z WWE. Urodził się 24 marca 1965 roku w Houston w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutował w pro wrestlingu w 1998 roku i jest jednym z długoletnich zapaśników w historii WWE.

AJ ma inspirującą karierę, zdobył 2 razy Championship, 3 razy WWE United States Championship, jednorazową nagrodę Slammy itp. Był jedną z najbardziej wpływowych postaci ery Attitude, która rozpowszechniła wrestling na całym świecie.

Mówienie o jego wartości netto w 2023 roku to coś powyżej 6 milionów dolarów, więc jest także jednym z najlepiej opłacanych supergwiazd.

Bobby Lashley

Bobby Lashley - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Urodzony w Ameryce Bobby Lashley jest zawodowym zapaśnikiem i mieszanym mistrzem sztuk walki. Urodził się 16 lipca 1976 roku w Junction City w Stanach Zjednoczonych. Był 2 razy ECW World Championship, 2 razy Intercontinental Championship i raz United States Championship.

Lashley wrócił do WWE w 2020 roku i został 2-krotnym mistrzem Intercontinental. W tej chwili Lashley zajmuje 8 miejsce wśród 10 najlepiej opłacanych zapaśników w 2023 roku, zarabiając 7-8 milionów dolarów na rocznym kontrakcie.

Drew McIntyre

DREW MCINTYRE - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Drew McIntyre to człowiek, który pokonał Brocka Lesnera na WrestleManii 36 i został mistrzem WWE. Obecnie jest w centrum uwagi i żąda, aby pomógł mu zostać nagrodzony pensją w wysokości 8 milionów dolarów rocznie od 2023 roku.

Zobacz również: Top 15 najstarszych trofeum sportowych na świecie

McIntyre to zawodowy zapaśnik, który pojawił się w zapasach WWE. Urodził się 6 czerwca 1985 roku w Szkocji. Rozpoczął swoją karierę zapaśniczą w 2001 roku i osiągnął wiele sukcesów i podziwu w całej swojej karierze. Jego osiągnięcia w WWE obejmują WWE Intercontinental Championship, NXT Championship, trzydziestego pierwszego mistrza potrójnej korony itp. Był także zwycięzcą Men’s Royal Rumble 2020.

Randy Ortan

Randy Orton - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Najmłodszy mistrz świata WWE w historii i jedna z najbardziej rozpoznawalnych supergwiazd WWE, Randy Ortan, jest kolejnym najlepiej opłacanym zapaśnikiem w 2023 roku. Według źródeł, Orton zarabia około 8,5 miliona dolarów rocznie.

Orton to amerykański zawodowy zapaśnik i aktor, który urodził się 1 kwietnia 1980 roku w mieście Knoxville w Stanach Zjednoczonych. Debiutuje w zapasach w 2000 roku i jest obecnie jedną z najbardziej utytułowanych supergwiazd WWE. Zdobył wiele tytułów podczas swojej kariery zapaśniczej w WWE, w tym World Championship (9 razy), WWE World Heavyweight Championship (4 razy), WWE Intercontinental Championship i WWE United States Championship.

Seth Rollins

Seth Rollins - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Jeden z członków zespołu shield i najbardziej utalentowana supergwiazda WWE, Seth Rollins, z powodzeniem zdobywa 5. miejsce na naszej liście 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE w 2023 roku z roczną pensją w wysokości 9-10 milionów dolarów. Jest amerykańskim zawodowym zapaśnikiem urodzonym 28 maja 1986 roku w Stanach Zjednoczonych.

Rollins zdobył wiele tytułów pro wrestlingu, w tym mistrza FCW Grand Slam, inauguracyjnego mistrza NXT, mistrza WWE, mistrza Stanów Zjednoczonych, WWE World Heavyweight Championship, WWE Universal Championship i wielu innych. Poza tym był sportowcem z okładki profesjonalnej gry wideo WWE 2K18.

Braun Strowman

Braun Strowman - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Przedstawiany jako Potwór wśród ludzi nikt inny jak Braun Strowman jest obecnie bardzo rozpowszechniony wśród fanów WWE na całym świecie. Braun Strowman to pseudonim Adama Scherra, który urodził się 6 września 1983 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest kolejną najlepiej opłacaną supergwiazdą WWE w 2023 roku z roczną pensją w wysokości 10-12 milionów dolarów.

Zobacz również: Skok ze spadochronem – 5 kroków jak się przygotować

Strowman był WWE Intercontinental Champion (1 raz) i WWE Raw Tag Team Champion (2 razy). Poza tym zdobył WWE Greatest Royal Rumble Championship (2 razy), André the Giant Memorial Battle Royal (2 razy) oraz nagrodę WWE na koniec roku dla męskiej supergwiazdy roku. Obecnie zachowuje tytuł WWE Universal Championship.

Roman Reigns

Roman Reigns - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Jeśli oglądasz zapasy WWE, lepiej znasz imię Roman Reigns. Obecnie jest ulubioną supergwiazdą WWE na świecie. Jest zawodowym zapaśnikiem, aktorem i byłym piłkarzem urodzonym 25 maja 1985 roku w mieście Pensacola w Stanach Zjednoczonych.

Reigns ma jak dotąd naprawdę udaną i inspirującą karierę zapaśniczą. Był WWE World Champion (4 razy), WWE Championship (3 razy), WWE Tag Team Champion, Royal Rumble 2015 i Superstar of the Year 2014.

Od 2023 roku Roman Reigns zarabia około 12-15 milionów dolarów rocznie, co z powodzeniem sytuuje go wśród najlepiej opłacanych zapaśników w WWE.

John Cena

John Cena - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Najpopularniejszym i ulubionym zapaśnikiem w WWE ze wszystkich dzieciaków na całym świecie jest nie kto inny jak John Cena. John Cena jest bardziej znany ze swoich zawodowych zapasów w WWE, ale z zawodu jest także aktorem i prezenterem telewizyjnym. Urodził się 23 kwietnia 1977 roku w Stanach Zjednoczonych.

Cena rozpoczął swoją karierę zapaśniczą w 1999 roku i od tego czasu zawsze pozostawał w centrum uwagi i nigdy nie oglądał się za siebie. Był mistrzem WWE (13 razy), mistrzem świata wagi ciężkiej (3 razy) i WWE United States Championship (5 razy). Poza tym wygrał Royal Rumble (2 razy) i Slammy Awards (10 razy).

Cena jest najbardziej utytułowanym zapaśnikiem WWE wszechczasów. Zwykle w tym roku jest jednym z najlepiej opłacanych zapaśników w WWE z roczną pensją w wysokości około 15 milionów dolarów.

Brock Lesnar

Brock Lesnar - Top 10 najlepiej opłacanych zapaśników WWE

Mierzący 6 stóp 3 cale i ważący 130 kg Brock Lesnar jest najlepiej opłacanym zapaśnikiem WWE w 2023 roku z rocznym dochodem w wysokości około 17-20 milionów dolarów. Obecnie jest również najpotężniejszym i najbardziej popularnym zapaśnikiem WWE na świecie.

Lesnar to amerykański kanadyjski zawodowy zapaśnik i artysta sztuk walki. Jest także byłym zapaśnikiem amatorem i zawodowym graczem futbolu amerykańskiego. Urodził się 12 lipca 1977 roku w Webster w Południowej Dakocie w Stanach Zjednoczonych.

Lesnar był mistrzem WWE (World Heavyweight), UFC Heavyweight Champion, NCAA Division I Wrestling Champion i IWGP Heavyweight Champion. Jest także pięciokrotnym mistrzem świata w wrestlingu.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  wekeend

  Gdzie na weekend? 10 propozycji

  muzyka 1

  Czy muzyk to dobry zawód?