w

10 najdroższych marek odzieżowych w 2023

5

10 najdroższych linii odzieżowych na świecie 2023. W pewnym momencie naszego życia wszyscy pragniemy luksusu, ponieważ jest kuszący, zwłaszcza gdy luksus obejmuje odzież. Jest wielu ludzi, którzy pasjonują się ubraniami, które noszą. Z tego powodu ci ludzie dołożą wszelkich starań, nawet wydając dużo pieniędzy, aby posiadać swoje dzieła. W tym artykule uwzględniono 10 najdroższych marek odzieżowych na świecie.

Chociaż ubrania są potrzebą życia i są łatwo dostępne w większości miejsc publicznych, są inni, którzy poprawili swoją modową grę i nie przestają zadziwiać świata swoją pomysłowością.

Ich innowacyjność utorowała drogę ich marce do punktu, w którym konsumenci nadal ich pożądają, pomimo kosztów. Tak wiele osób się w nich zakochało.

Według danych uzyskanych od Statista i innych serwisów rankingowych, sklasyfikowaliśmy 10 najdroższych marek odzieżowych na świecie.

Top 10 najdroższych marek odzieżowych na świecie w 2023 roku

Louise Vitton

Top 10 najdroższych marek odzieżowych w 2022 rokuOczekuje się, że jedną z najdroższych marek odzieżowych na świecie w 2023 roku będzie Louis Vuitton. W przypadku tej marki tylko jeden przedmiot można sprzedać za 185 528,00 USD.

Słyną z opracowywania nowych i fascynujących trendów. Jedno uderzające słowo kluczowe dla wszystkich produktów tej marki to najwyższa jakość.

Marka Louis Vuitton oferuje różnorodne towary, w tym odzież, torebki, narzuty i wiele innych. Składają się z kilku dóbr luksusowych. Oprócz tego, że jest jedną z najdroższych marek odzieżowych na świecie, Louis Vuitton jest bez wątpienia jedną z najlepszych.

DIOR

Najdroższa marka odzieżowa

Koszt tylko jednego produktu tej marki może sięgać 3950 USD. W ciągu zaledwie trzech lat od założenia marka ta pobiła rekord, dostarczając do 5% całego francuskiego eksportu do swojej sprzedaży. Ponadto są jedną z najlepszych marek odzieżowych na świecie.

Dior ma reputację współpracującego z wieloma znanymi osobami, w tym aktorami i innymi dygnitarzami. Mimo że początkowo produkowali tylko odzież damską, zwłaszcza suknie wieczorowe, nigdy nie przestali się rozwijać i obecnie dostarczają szeroką gamę innych towarów. Bez wątpienia świat jest zakochany w swoich przyjemnościach. I jest jedną z najlepszych marek odzieżowych na świecie.

HERMES

Najdroższe marki odzieżowe na świecieHermes to jedna z najdroższych marek odzieżowych na świecie. Pojedynczy produkt tej marki może kosztować od 2000 do 400 000 USD, w zależności od jakości i/lub okresu, w którym został wydany. Produkty marki obejmują między innymi wysokiej jakości modną odzież, produkcję akcesoriów i sprzedaż detaliczną.

Ich wyjątkowość nie ma sobie równych, a ich luksus jest wysokiej jakości. Dzięki ich wyjątkowemu rzemiosłu Hermes jest trzecią najdroższą marką odzieżową na świecie w 2023 roku.

GUCCI

Gucci Gucci Print Washed T-shirt - Farfetch

Gucci jest drugą najcenniejszą marką odzieżową na świecie. Ponadto zaliczają się również do jednej z najdroższych marek na świecie.

Przez lata przeżywał bardzo trudny okres, ale udało mu się ponownie znaleźć się w centrum uwagi. Mówiono jednak, że marka była w stanie powrócić dzięki kreatywnej strategii jej obecnego dyrektora kreatywnego, Alessandro Michele.

Po ich powrocie z walk, Gucci jest obecnie oceniany jako jedna z najdroższych marek odzieżowych na świecie.

Zobacz również: 10 największych miast na świecie i ich zalety

Marka Gucci stylizuje wiele znanych osób i dygnitarzy, takich jak Rihanna, Blake Lively, Kylie Jenner, Brad Pitt i tak dalej. Ich produkty są bez wątpienia najwyższej jakości, a pojedynczy produkt może kosztować nawet do 4000 USD

Chanel

1678894337 145 10 najdrozszych marek odziezowych w current date format039Y039 Egipscy uczeniChanel to jedna z najdroższych marek odzieżowych na świecie. To także jedna z najbardziej prestiżowych znanych marek modowych. A przez wiele lat istnienia marki współpracowało z nią wielu znanych ludzi.

Na całym świecie jest 310 salonów wystawowych, a ich produkty mogą kosztować nawet 3500 USD. Do znanych wielbicielek Chanel należą Vanessa Paradis, Nicole Kidman, Audrey Tautou, Keira Knightley i Margot Robbie.

Niektóre z ich produktów obejmują odzież, okulary przeciwsłoneczne, biżuterię, paski, torebki, obuwie itp.

H&M

1678894338 592 10 najdrozszych marek odziezowych w current date format039Y039 Egipscy uczeniH&M jest jedną z najdroższych marek odzieżowych na świecie w 2023 roku. Marka H&M słynie z ekspansywnej i szybko rozwijającej się sprzedaży odzieży. Marka koncentruje się bardziej na wypuszczaniu produktów dla pań, co pomogło jej wygenerować atrakcyjny dochód.

Oprócz tworzenia wysokiej jakości produktów, marka ta słynie z szybkiego wprowadzania swoich kreacji na rynek. i nie można go całkowicie wykluczyć z listy czołowych światowych firm odzieżowych.

Zobacz również: 10 Najdroższych nieruchomości na świecie

Koszt pojedynczego produktu tej marki to nawet 4000 USD.

BURBERRY

Burberry anuluje dywidendę po spadku sprzedaży o 27% | Grupa Burberry | OpiekunObecnie Burberry należy do najlepszych i najpopularniejszych światowych marek odzieżowych. Oprócz posiadania 498 salonów na całym świecie, wielu znanych ludzi, takich jak Rihanna, Carey Mulligan, Madonna i inni, jest stałymi konsumentami.

Patrząc na liczbę i kaliber celebrytów, którzy patronują tej marce, zgodzisz się, że ta marka bez wątpienia jest na najwyższym poziomie. Marka oferuje luksus i jakość.

Prada

Oficjalna strona Prady | Myśląca moda od 1913 roku | PRADAPrada to jedna z najbardziej znanych marek w świecie mody. To jedna z czołowych marek odzieżowych na świecie. Głównym punktem zwrotnym dla marki Prada był nowy produkt marki Miu Miu.

Produkty Prada są ulubieńcami celebrytów, ponieważ wszystkie są wspaniałe i najwyższej klasy. Jedna z topowych światowych marek odzieżowych zasługuje na takie uznanie za klasę, którą wnoszą do mody. Pojedynczy produkt tej marki może kosztować od 1600 do 3200 dolarów, co czyni ją jedną z najdroższych marek odzieżowych na świecie.

Marka Ralpha Laurena

Korporacja Ralpha Laurena – Wikipedia

Marka Ralph Lauren słynie z wysokiej jakości komponentów odzieżowych. Ich technika znana jest z innowacyjnego wykorzystania starych materiałów.

Należą do największych firm odzieżowych w historii. Pojedynczy przedmiot tutaj może kosztować nawet 1300 USD, na co zasługują wysiłki marki.

Ta marka sprawia, że ​​jej klienci zakochują się w dziełach sztuki vintage i nie przestali świadczyć usług na najwyższym poziomie w żadnych okolicznościach. Modowy kaliber i odrębność marki nadal są na najwyższym poziomie. Bez względu na to, jak wysoko podniosą ceny, klienci będą nadal napływać.

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana Marka Dolce & Gabbana uzupełnia naszą listę 10 najdroższych marek modowych na świecie w 2023 roku.

Marka znana jest ze stylowej, wysokiej jakości odzieży i akcesoriów. Podobnie jak Gucci, Dolce & Gabbana woli ograniczać produkcję pod względem stylu, aby klienci mogli wyrazić swoją indywidualność.

Pojedynczy produkt tej marki może kosztować od 4 999 do 12 999 USD.

Wniosek

Wiele osób pasjonuje się swoimi ubraniami i zrobi wszystko, aby je posiadać, nawet wydając dużo pieniędzy. Są jednak marki, które udoskonaliły swoją modową grę i nie przestają zadziwiać świata swoją pomysłowością, sprawiając, że konsumenci wciąż ich chcą, pomimo kosztów. Ich innowacyjność utorowała drogę ich marce do punktu, w którym konsumenci nadal ich pożądają, pomimo kosztów. Tak wiele osób się w nich zakochało.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

Modne ubranie do pracy

Modne ubranie do pracy – jak wyglądać profesjonalnie?

glass of water blue background

6 porad jak zadbać o nawodnienie