w

Jak i dokąd przeprowadzają się celebryci?

jak dokad przeprowadzaja sie celebryci

Każdy w swoim życiu przeprowadza się co najmniej raz, a zazwyczaj ta liczba jest zdecydowanie wyższa. Co więcej, zmiana miejsca zamieszkania dotyczy wszystkich, nie tylko przeciętnych obywateli, ale również osób znanych z pierwszych stron gazet. Dziś przyjrzymy się przeprowadzkom celebrytów i sprawdzimy jak i dokąd się przenoszą. Czy są jakieś różnice? Na co największą uwagę zwracają gwiazdy w trakcie zmiany lokum, jakie są ich pobudki oraz gdzie najchętniej się przeprowadzają? Zapraszamy do lektury!

Mieszkania, apartamenty czy domy – gdzie najchętniej mieszkają celebryci?

Spis Treści

Oczywiście miejsce zamieszkania uzależnione jest od wielu czynników: miejsca pracy, upodobań, kwestii posiadania zwierząt czy licznej rodziny. Zdecydowana większość znanych osób nie jest właścicielami małych, niereprezentacyjnych lokali. Chętnie wybierają duże mieszkania wykończone w wysokim standardzie, często są to już apartamenty. Ci, którzy na co dzień nie pracują w centrum miasta, bardzo często decydują się na wynajem czy zakup domu z pięknym ogrodem i terenem do rekreacji. Oprócz chęci dysponowania dużą przestrzenią, bardzo często pokazują swoje lokum w mediach społecznościowych. A to oznacza, że te miejsca muszą być piękne, czyste, choć bywa, że przez to są mało praktyczne. Jednak oprócz funkcji mieszkalnej, mają też inne, równie istotne.

Jeśli zaś chodzi o lokalizację najczęściej wybieranych przez celebrytów miejsc, to obowiązkowym elementem jest wygodny dojazd do miejsca pracy oraz piękny widok. Wnętrza muszą być modnie urządzone, przestronne i dobrze doświetlone.

Najgłośniejsze przeprowadzki celebrytów 2022 roku

Ostatnie miesiące obfitowały w medialne przeprowadzki polskich celebrytów. Kto więc i dokąd się przeprowadzał?:

 • Anna i Robert Lewandowscy zmienili kraj zamieszkania z Niemiec na Hiszpanię. O przeprowadzce do Barcelony było głośno również pod kątem usług przeprowadzkowych, z których korzystali;
 • Małgorzata Rozenek wynajęła nowy dom, do którego przeniosła się z rodziną i zwierzętami. O tym wydarzeniu mówiło się w kontekście wysokiej ceny najmu oraz złożonego procesu przenosin trwającego w sumie kilka tygodni;
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii, do którego przenieśli się z córkami.

Przeprowadzka samodzielna czy z profesjonalną firmą – co wybierają znane osoby?

Celebryci zdecydowanie najczęściej korzystają z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych. Co jest powodem takiej decyzji?

 • przede wszystkim chodzi o oszczędność czasu i pieniędzy – specjaliści potrafią w kilka godzin spakować i przygotować rzeczy do przewozu, nie będzie więc konieczności tracenia czasu. Firma ma duże, dostosowane do transportu nawet wielkogabarytowych rzeczy, auta. Cała przeprowadzka nie będzie więc wiązać się z wieloma kursami i czasochłonnym procesem;
 • celebryci zyskują pewność, że ich rzeczy zostaną odpowiednio zapakowane oraz bezpiecznie przewiezione. Firmy przeprowadzkowe posiadają ubezpieczenia, co daje im gwarancję, że nawet gdyby doszło do jakiejś nieprzewidywalnej sytuacji, dostaną zwrot kosztów;
 • skorzystanie z usług specjalistów to również bezpieczeństwo i pewność dyskrecji oraz bezproblemowego przebiegu całego procesu zmiany miejsca zamieszkania.

Podsumowując, celebryci cenią swój czas i bezpieczeństwo, dlatego chętnie korzystają z pomocy firm, zajmujących się przeprowadzkami zawodowo. Samodzielnie proces ten byłby zbyt czasochłonny i ryzykowny.

Z jakich usług przeprowadzkowych korzystają celebryci?

Zakres usług firm przeprowadzkowych może być bardzo szeroki. Nie chodzi bowiem tylko o przewóz ubrań, gadżetów i mebli. Celebryci chętnie sięgają również po inne usługi, które są świadczone przez takie przedsiębiorstwa. Z pewnością będzie to pomoc w pakowaniu. Dzięki temu nie tylko nie muszą wykonywać tej mało lubianej czynności, ale przede wszystkim zyskują pewność, że wszystkie ich rzeczy będą odpowiednio zabezpieczone i nie zniszczą się w czasie przeprowadzki.

Oprócz tego znani i lubiani decydują się również na:

 • usługę wywozu i utylizacji zbędnych rzeczy osobistych czy mebli;
 • niszczenie niepotrzebnej dokumentacji;
 • demontaż i montaż mebli;
 • opróżnianie piwnic i strychów;
 • magazynowanie mienia;
 • specjalistyczny transport, np. sejfów, akwariów, motocykli, gabarytów, szkła, stołów bilardowych etc.

Celebryci lubią kompleksowe usługi i profesjonalną pomoc w przeprowadzkach

Celebryci doceniają kompleksowość usług, chętnie dobierają ich możliwie dużo, by móc w jednym miejscu zorganizować całą przeprowadzkę. Ostatnio modną usługą wśród znanych (korzystała z niej m.in. rodzina Lewandowskich po przeprowadzce do Barcelony) jest organizowanie przestrzeni. Firma zajmuje się pomocą w porządkowaniu naszych rzeczy, ich segregacji i utylizacji tych zbędnych. Dodatkowo zajmują się również układaniem przewożonych przedmiotów i ich zagospodarowaniem w taki sposób, by mieszkanie czy dom stały się bardziej funkcjonalne. Co więcej, z tego typu usług mogą korzystać nie tylko celebryci. W większości są one oferowane przez firmy przeprowadzkowe również z nieco niższego pułapu cenowego.

9k=Stopka autorska
Artykuł został przygotowany przy współpracy z Transpec Przeprowadzki, firmą świadczącą usługi z branż Transport i Przeprowadzki, działającą na terenie Krakowa i Małopolski

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  Dopasowanie projektu domu do warunków lokalnych

  Dopasowanie projektu domu do warunków lokalnych

  Rewolucja Handlu Towarami

  Rewolucja Handlu Towarami: Nowe Wyzwania i Możliwości