w

Porównywarka tabletów – do czego służy?

Porównywarka tabletów

Zastanawiasz się nad kupnem tabletu? Nie wiesz, który model spełni wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby? Powinieneś więc skorzystać z bezpłatnej porównywarki urządzeń zapewnianej przez Samsung – wykorzystanie tego narzędzia online ułatwia podjęcie właściwego wyboru. Dowiedz się więcej na ten temat!

Czym są porównywarki tabletów?

Spis Treści

Porównywarki to zazwyczaj witryny sieciowe – umożliwiają one zestawianie ze sobą kilku różnych wariantów tabletów; uwzględniają przy tym ich:

 • specyfikację techniczną;
 • wszystkie funkcje;
 • cenę;
 • recenzje i opinie od innych użytkowników.

Zapewniają dostęp do zaawansowanych filtrów, a te pozwalają na wyszukiwanie urządzeń całkowicie zgodnie z Twoimi preferencjami oraz oczekiwaniami. Wszystko bez konieczności przeszukiwania wielu stron internetowych lub odwiedzania sklepów stacjonarnych.

Możliwe, że porównywarka tabletów Samsung będzie w stanie ułatwić Ci podjęcie decyzji związanej z wyborem konkretnego urządzenia z serii Galaxy Tab; sprawdź to osobiście!

Porównanie tabletów – na czym powinno polegać?

Dobra rada: porównaj tablety w każdy możliwy sposób. Na początek, skup się na analizie podstawowych parametrów technicznych (m.in. procesora oraz ilości pamięci RAM i wewnętrznej), a zrób to zwłaszcza pod kątem oceny wydajności – ma ona bezpośredni wpływ na szybkość reakcji urządzenia podczas używania go.

Następnie zastanów się nad własnymi potrzebami. Zastanów się: do czego będziesz używać tabletu? Potrzebujesz go przede wszystkim do pracy i nauki czy rozrywki? A może zależy Ci na tym, aby sprawdzał się do obu tych czynności? Określenie celów pomoże Ci w zrozumieniu tego, na które jego funkcje powinieneś zwracać szczególną uwagę.

Oczywiście uwzględnij w tym wszystkim swój docelowy budżet – pamiętaj jednak o tym, że czasami… po prostu warto dopłacić. To dlatego, że odrobinę droższy sprzęt może oferować dodatkowe funkcje oraz będzie cieszyć się dłuższym wsparciem systemowym od producenta (ze względu na późniejszą datę premiery względem starszych tabletów).

Porównanie tabletów Samsung – który model wybrać?

Jaki wybrać tablet Samsung? Zalecana opcja to Galaxy Tab S9 – jest on dostępny aż w trzech różnych wariantach:

 • podstawowym;
 • S9+;
 • S9 Ultra.

Parametry techniczne konfiguracji bazowej przedstawiają się następująco:

 • 11-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X (10,9 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów*);
 • 12 GB pamięci RAM;
 • procesor Qualcomm** Snapdragon*** 8 (2. generacji).

Ponadto został wyposażony w funkcję szybkiego ładowania 15 W innych urządzeń****; umożliwia ona np. awaryjne włączenie telefonu służbowego podczas nieplanowanych lub niespodziewanych zdarzeń.

Może sprawdzić się świetnie dla większości użytkowników poszukujących sprawdzonego rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Służy do sprawnego wykonywania typowych zadań:

 • surfowania po Internecie;
 • grania w gry mobilne;
 • czytania e-booków;
 • oglądania filmów;
 • korzystania z mediów społecznościowych.

Przekonaj się o tym samemu!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Rzeczywisty widoczny obszar wynosi 10,9 cala ze względu na zaokrąglone rogi i otwór kamery.

**Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies Inc. i/lub jej spółek zależnych.

***Snapdragon jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

****Szybkie ładowanie 15 W w serii Galaxy Tab S9 jest ograniczone do niektórych modeli smartfonów. Jest obsługiwane, gdy wyświetlacz tabletu jest wyłączony, a poziom naładowania baterii wynosi co najmniej 30%, przy użyciu kabla typu C. Szybkość ładowania może się różnić w zależności od warunków ładowania i innych czynników.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  powoj w ogrodzie

  Jak ekologicznie zwalczyć powój w ogrodzie?

  Technologia i innowacje w systemach pod

  Technologia i innowacje w systemach pod: Przełom w świecie vapingu