w ,

Top 10 najbardziej dochodowych filmów Marvela

marvel

Kinowe uniwersum Marvela to najbardziej dochodowa seria filmów wszechczasów, a powodem są ich niezwykłe kolejne filmy sceniczne. Filmy Marvela zostały podzielone na trzy fazy, a teraz jest to odwrócenie części czwartej z nowymi postaciami. Ale część czwarta to późniejsza sprawa. Poniżej wymieniliśmy teraz 10 najbardziej dochodowych filmów Marvela wszechczasów o światowych dochodach.

Top 10 najbardziej dochodowych filmów Marvela:

Spis Treści

Spider-Man: Powrót do domu

najbardziej dochodowych filmów Marvela

Spider-Man: Homecoming był kolejnym filmem uruchomionym zaraz po Captain America: Civil War. Po Człowiek Pająk został wydany w wojnie secesyjnej, a powrót do domu stał się głównym samodzielnym filmem MCU o Spidermanie, przejmując prawa Spidermana od Disneya. Spiderman może być bardzo lubiany wśród czytelników książek komediowych, a po powrocie do domu musi zmienić się w ekranową gwiazdę cudów.

Spiderman: Homecoming zebrał dochód w wysokości 880 166 924 dolarów i okazał się wartościowym filmem cudownym. Ale tak naprawdę ten film nie odniósł sukcesu w kraju i oczywiście nie znam ku temu uzasadnienia.

Spider-Man: Daleko od domu

najbardziej dochodowych filmów o superbohaterach

Spiderman, Spiderman i Spiderman. Po wprowadzeniu Spiderman w cywilu Zwolennicy wojny i powrotu do domu byli podekscytowani i chcieli zobaczyć więcej Spider-Mana. I dzięki temu filmowi kupił reputację i dochody. Film został po prostu uruchomiony po tym, jak Endgame i fani byli w Internecie z pytaniami, ale ten film rozwiązał wiele z nich i był satysfakcjonującym filmem dla każdego fana i serii.

Peter Parker został wprowadzony na rynek jako kolejny junior Tony Stark, a nie Iron Man i była to prawdopodobnie najbardziej fascynująca połowa. Film zebrał światowy dochód w wysokości 970 759 412 dolarów i około 319 659 412 dolarów w domu. Film odniósł sukces dla serii i był zupełnie nowym zwrotem akcji w części Marvela.

Kapitan Marvel

najbardziej dochodowe filmy Marvela

Kapitan Marvel był nieznaną postacią w uniwersum Marvela. I nie było to zbyt lubiane przez wielu czytelników przewodników komediowych. Kapitan Ameryka był głównym filmem cudownym prowadzonym przez kobiety, ale mimo to zrobił więcej niż wiele innych filmy o superbohaterach i zajął ósme miejsce w naszym zestawieniu.

Kapitan Marvel stał się filmem wartym miliard dolarów z ogólnoświatowym dochodem brutto w wysokości 1 128 274 794 USD. Marvel jest legendarny ze względu na fascynujące zwroty akcji w swoich filmach, a Captain Marvel był jednym z nich. Po zwolnieniu i zobaczeniu uznania filmu, Kapitan Marvel został wpisany jako jeden z wielu istotnych i najpotężniejszych superbohaterów w Avengers: Koniec gry. Nie można określić przyszłości Kapitana Marvela, ale na pewno zobaczymy kilka dodatkowych filmów.

Zobacz więcej: 10 najlepszych darmowych aplikacji do muzyki (2023)

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

najbardziej dochodowe filmy MCU

Kapitan Ameryka i Iron Man są wnętrznościami i duszą cudownego wszechświata, a ten film ujawnia spór między nimi. Film ukazuje podział mścicieli na dwie grupy. Głównym czarnym charakterem filmu jest Zemo, mądry i inteligentny złoczyńca i zdaje sobie sprawę, że nie może zniszczyć mścicieli, więc postanowił im przeszkodzić i osłabić. Bardzo podobała nam się fabuła filmu, a dodatkowo zauważyliśmy wrażenie walki domowej w Avengers Infinity i Endgame. Film zarobił na całym świecie ponad 1 153 304 495 dolarów i odniósł niesamowity sukces.

Fabuła została oparta głównie na historii przewodnika komika i odniosła niesamowity sukces.

Człowiek z żelaza 3

najbardziej dochodowych filmów Marvela na świecie

Iron Man jest kręgosłupem cudownego wszechświata, a po jego śmierci w Endgame niezwykle kłopotliwe jest myślenie o cudach bez Iron Mana.

Seria Iron Mana jest prawdopodobnie jednym z największych sukcesów uniwersum Marvela. A Iron Man Three jest najlepszym z kolekcji. Możesz być zszokowany, że teraz umieściliśmy ten film na naszej liście najbardziej dochodowych filmów Marvela. Ponieważ został uruchomiony w 2013 roku i nadal ma zbyt wysokie oceny w kinach. Iron Man Three zebrał światowy dochód w wysokości 1 214 811 252 dolarów i bardzo skutecznie przeprowadził go w kraju.

Zobacz więcej: Top 15 najstarszych trofeum sportowych na świecie

Czarna Pantera

najbardziej dochodowe filmy Marvela w kolejności

Najwspanialszym miejscem we wszechświecie Marvela jest Wakanda. A thriller tego miejsca został rozwiązany w filmie „Czarna Pantera”. T’Challa jest królem (Samrat) Wakandy, a jego młodszy brat jest oferowany z powodu złoczyńcy z filmu. Jest to film dochodowy Oscara z każdej strony filmu wraz z; Aktorstwo, modyfikacja, grafika i robienie zdjęć, synchronizacja wszystkich elementów jest idealna.

Film zarobił 700 059 566 dolarów w domu i 1 346 913 161 dolarów na całym świecie. Film jest wielkim sukcesem uniwersum Marvela. A zwolennicy są gotowi na Czarną Panterę 3. Niestety, nasz król T’Challa (Chadwick Boseman) odszedł i nie zobaczymy go w roli Czarnej Pantery w Czarnej Pantery 2, ale usłyszymy jego głos.

Avengers: Czas Ultrona

najbardziej dochodowych filmów Marvela

Ten film jest w dużej mierze oparty głównie na prawdziwym życiu, a ideą filmu jest sztuczna inteligencja. Tony Stark cały czas boi się przyszłości dla ludzi i ziemi. Dla funkcji bezpieczeństwa stworzył wyrafinowaną sztuczną inteligencję zwaną Ultronem, aby strzec ziemi. Ale Ultron zdał sobie sprawę, że ludzie są najważniejszym minusem dla zniszczenia ziemi. A po tym, jak Ultron postanowił zniszczyć ludzi, wszyscy mściciele połączyli siły, aby go powstrzymać, a Vision został dodatkowo uruchomiony w filmie.

Zobacz więcej: Top 10 najlepsze parasole 2023

Film zebrał dochód w wysokości 1 405 403 694 dolarów na całym świecie i 459 005 868 dolarów w domu i zgodnie z niektórymi recenzjami jest ósmym najbardziej dochodowym filmem wszechczasów.

Avengersi

Avengers Endgame najbardziej dochodowym filmem

Pierwszy film grupowy Avengers był ukochany przez fanów i wzbudził dodatkowe zainteresowanie obserwujących w kierunku kinowego wszechświata Marvela. Było kilka filmów solowych w MCU wcześniej, jednak filmy grupowe są chyba najbardziej uwielbiane przez fanów Marvela. Podczas gdy filmy solo przedstawiają głęboką historię pojedynczej postaci, grupa opowiada o znaczeniu jednej postaci w tej serii. Film Avengers zebrał dochód w wysokości 623 357 910 dolarów na całym świecie i 1 518 812 988 dolarów w domu. Ten film zajmuje niesamowitą pozycję w tak niesamowitej grupie obserwujących fanów i sukcesie MCU.

Avengers: Wojna bez granic

Avengers Endgame najbardziej dochodowe

Jestem całkiem przekonany, że każdy powinien znać 2 najlepsze filmy Marvela. Avengers: Infinity War zajmuje drugie miejsce w naszym zestawieniu. Ten film zarobił 678 815 482 dolarów w domu i światowy dochód w wysokości 2 048 359 754 dolarów, co czyni go głównym cudownym filmem o wartości 2 miliardów dolarów.

Thanos był najważniejszą atrakcją obserwujących, a wrażenie Podziękowania było większe niż u każdej innej postaci MCU. Thanos był spokrewniony ze wszystkimi poprzednimi filmami MCU. A jego zamiarem było wyblaknięcie połowy mieszkańców całego wszechświata w mgnieniu oka za pomocą 6 kamieni nieskończoności. Filmy dodatkowo spotkały się z krytyką, ponieważ zwolennicy wiedzieli, że stracą jedną ze swoich ulubionych postaci.

Avengers: Koniec gry

najlepiej zarabiające filmy Marvela

Żaden inny, tzw Avengers: Koniec gry jest najbardziej dochodowym filmem MCU wszechczasów. A film faktycznie przyniósł Oscara. Ale film rozczarował zwolenników Iron Mana i Kapitana Ameryki, ponieważ musieli stracić swoją ulubioną postać pod koniec filmu. Film pozostawił obserwujących z wieloma pytaniami i teoriami na temat przyszłości MCU.

Jego asortyment dochodów domowych wyniósł 854 216 193 USD. Uczynienie z tego jedynego filmu z następnym dochodem brutto z domu niż dochód brutto z domu Czarnej Pantery. Światowy dochód z filmu wyniósł 2 790 216 193 dolarów i faktycznie jest to cenione. Marvel dodatkowo popchnął film do ponownego wydania, aby uczynić go najbardziej dochodowym filmem wszechczasów, wyprzedzając Avatara .

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avatar of Redakcja JawGoogle.pl

  Napisane przez Redakcja JawGoogle.pl

  Odkryj fascynujące i intrygujące fakty ze świata internetu na JawGoogle.pl. Przeglądaj szeroki zakres tematów i poszerzaj swoją wiedzę dzięki naszym wciągającym treściom. Nasza przyjazna dla użytkownika platforma oferuje szereg zasobów od wiadomości i rozrywki po zakupy i narzędzia biznesowe.
  Ja w Google to portal gdzie publikujemy tematy związane z biznesem, domem, nowinkami, motoryzacją, nauką, techniką itp.

  prezent scaled

  10 pomysłów na prezent dla ukochanej

  sport

  Sport – najlepszy sposób na zdrowie